Logo Loading

Enter your keyword

Trycholog

Troska o jakość życia powinna równolegle postępować na wszystkich poziomach rozwoju, kompletne podejście do kwestii urody zapewnia najbardziej satysfakcjonującego efekty. Głęboko wierzę w to, że umysł i ciało są współzależne, a zmiana w naszym ciele jest przyczyną zmiany w naszym wnętrzu.

Ja, Agata Zejfer – jestem założycielką Studia Kosmetologii, ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Od czterech lat jestem związana z branżą kosmetologii, rozwijam się i podnoszę swoje kompetencje zawodowe poprzez liczne szkolenia i udział w wydarzeniach branżowych. Pozostając ekspertem Healthy Aging, współtworzę magazyn LNE. Aby świadczyć wysokiej jakości usługi i móc kompleksowo pracować z pacjentem w roku 2016 rozpoczęłam studia psychologiczne na Uniwersytecie SWPS.

Z pasji do kosmetologii, stworzyłam miejsce, w którym dominującymi wartościami są: bezpieczeństwo, indywidualne podejście, skuteczność i najwyższa jakość proponowanych usług. Ponieważ istotną wartością jest dla mnie rzetelne przekazywanie informacji na temat funkcjonowania skóry i wpływu różnych czynników na jej kondycję, pragnę aby klienci korzystający z zabiegów kosmetologicznych dodatkowo otrzymywali wiedzę, pozwalającą na holistyczne  traktowanie skóry.

Dopiero uświadomienie sobie kompletności naszego organizmu i postrzeganie go jako całości zapewnia nam zadowalający efekt.

Podpis